KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989316
nr 1598 9316
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Signerad, daterad 78, Kvist. Akvarell, bildmått: 26x38 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
måndag 19 februari 2024
kl 19:08:40